15.12.2018
Vánoční rovnováha! Mgr. Michaela Králíková

Ne, nebojte, nebudeme bilancovat, ani nepotřebujeme váhu! Na špejlích budeme balancovat, zaměříme se na rovnováhu!

Vánoce naslano! Mgr. Michaela Králíková

Nenabízím recept na slané vánoční dobroty, i když o soli a přípravě na Vánoce bude řeč. Podívejte se se mnou, jak může být fyzika krásná a jak nám..

Vektor sem, vektor tam Mgr. Hana Ulíková

Nedávno jsem zvala všechny zájemce na společné online setkání tří středních škol s jejich náhledy na použití vektorů. Akce se povedla na tři jedn..