SMART Výukový software on-line je tady Ing. Alexandr Fales

Můžete si jej vyzkoušet ZDARMA do konce ledna 2018 . Neváhejte, konečně je tady řešení, které nahrazuje zastaralý internetový přehrávač ..

Už jste naučili svůj SMART Notebook psát ps.. Mgr. Martina Štikarovská

K psacímu písmu Alodyx mě přivedla jedna paní učitelka z Českých Budějovic. Po stažení jsem byla nadšená, protože tímto písmem můžu psát nejen ve W..

Global High School Math Collaborations Mgr. Hana Ulíková

Svým studentům občas říkám, že spojení technických znalostí se znalostí cizího jazyka je výbornou devizou pro jejich pracovní úspěchy. A abych jim ..

Nákup pomůcek a vybavení z výzev OP VVV převzato z webu MŠMT

Na základě četných dotazů ředitelů, ředitelek a příjemců zjednodušených projektů na možnost nákupu pomůcek a vybavení z výzev  Operačního prog..

Antistresový adventní kalendář do školy Mgr. Nela Votápková

Asi každý z nás si kdykoli na požádání vzpomene, co ho ve škole štvalo, co ho nebavilo a také na to, co ho stresovalo. Pamatujete? Byla to písemka ..

Veselé Vánoce (nejen) s ozobotem Mgr. Michaela Králíková

Také jste se nadchli pro roboty? Chcete si hrát i o Vánocích? Nebo hledáte jen další inspiraci? Zapojte roboty do vánoční atmosféry!

22.11.2017
SVS ONLINE = SMART Výukový software ONLINE Mgr. Nela Votápková

Chtěli byste využít s vašimi žáky možnost individuálního přístupu pomocí interaktivních cvičení, zajímavých aktivit vytvořených za pomoci SMART lab..

22.11.2017
Tablety All-in-One ve výuce 5. A Mgr. Hana Zbořilová

5. A dostala možnost pracovat v hodinách s multidotykovými tablety, které nám zapůjčila firma AV MEDIA.