Nenechte si utéct nové Šablony OP JAK Ivana Melíšková

Ještě jste se do nových Šablon nepustili a váháte, zda do nich vůbec vstupovat? Neváhejte, rozhodně to má smysl a byla by škoda nabízené peníze nev..

Zkušenosti se setem pro smíšenou výuku v Pr.. Hana Zbořilová

Asi všichni jsme se s radostí vrátili k "normálu" prezenční výuky, ale když mi teď někdo ve třídě chyběl, už mi vrtalo hlavou, zda nevyužít online ..

Máte přístup k nejnovějším funkcím SMART Vý.. Antonín Růžička

Mají všichni vaši učitelé přístup k nejnovějším funkcím SMART Výukového softwaru? Využijte zbytkových peněz a prodlužte platnost vaší školní licenc..

(Ne)obyčejné sčítání Hana Ulíková

Už je to nějakou dobu, kdy jsme se online spojily třídy z různých škol a věnovaly se nějakému zajímavému matematickému tématu. Přece jenom jsme mě..

Projektový den - Global Math Collaboration Hana Ulíková

Letos už se 3. D podařilo uskutečnit první spolupráci s studenty mého amerického kamaráda a kolegy Christophera Collinse z Monticello Highschool.

VEX 123 - Sbírka výukových materiálů pro 4... Ivana Melíšková

Pro začínající školní rok je vám nově k dispozici sbírka výukových materiálů pro robotiku s VEX 123. Autorem je Mgr. Milan Šatra. Sbírku si můžete ..

Provedeme vás robotikou krok za krokem Ivana Melíšková

Rozhodli jste se pro robotické sady VEX nebo nákup právě zvažujete? Prodejem pro nás spolupráce nekončí, provedeme vás robotikou krok za krokem. V&..