03.03.2016
Výzva 51 a její odkaz Alexandr Fales

Z pohledu lektora a mentora musím konstatovat, že tento projekt skutečně přinesl zapojeným školám to, co ve většině případů potřebovaly. MŠMT nemá ..

02.03.2016
SMART Výukový software - otázky a odpovědi Antonín Růžička

V minulém článku http://www.veskole.cz/clanky/smart-vyukovy-software-vice-moznosti-pro-ruzne-typy-vyuky jsme představili nový balíček SMART Výuko..

01.03.2016
Již jste se seznámili s TOGlicem? Ivana Křístelová

Pokud ano, mám pro vás další skvělý tip na zpestření výuky. Ale varuji vás. Děti budou žadonit, aby mohly více a více počítat. Další z mnoha možno..

29.02.2016
S Včelkou čteme plynuleji Martina Vokounová

Během loňského roku jsem na doporučení rodičů prozkoumala aplikaci Včelka, která rozvíjí čtenářské dovednosti žáků.

29.02.2016
"7 návyků" ve škole Ondřej Bárta

Milé paní ředitelky, vážení ředitelé, kolegyně a kolegové ve vzdělávání! Přinášíme Vám 2 pozvánky na akce společnosti Franklin Covey určené speciál..

26.02.2016
AV MEDIA je opět jedním z hlavních partnerů.. Karolína Napravilová

Letos jsme se opět stali hlavním partnerem Microsoft Roadshow pro školy, největší konference o nových technologiích ve vzdělávání.

25.02.2016
SMART Board nyní za jedinečnou cenu! Karolína Napravilová

Využijte speciální grantovou nabídku na koupi tabule SMART Board za polovinu ceny!

25.02.2016
Moderní výuka s technologiemi i bez nich Miloslav Hubatka

Každý se dnes zaštiťuje pojmem moderní výuka, ta je skloňována ve všech pádech, všichni o ní mluví, ale co to vlastně moderní výuka je? Jak ji defi..