11.04.2016
LEGO výuka děti baví Mgr. Kateřina Kvapilová

LEGO patří k nejoblíbenějším stavebnicím na světě a má obrovské možnosti využití. S jeho pomocí děti mohou nahlédnout pod pokličku vědy a techniky ..

05.04.2016
Konference „Počítač ve škole“ Mgr. Hana Hyksová

Chcete získat nejnovější informace z oblasti ICT? Chcete si vyměňovat a sdílet nové informace? Toužíte být mezi skupinou nadšenců a super lidiček? ..

05.04.2016
Zapojte více žáků i u tabule ! Karolína Napravilová

Využijte nyní speciální akci na tabuli SMART Board řady 800. Při koupi dvou tabulí, získáte třetí ZDARMA. Díky tabuli SMART Board řady 800 a akt..

04.04.2016
Certifikáty ze školení NOVĚ v elektronické .. Klára Borečková

Od 1.4.2016 jsme nově zavedli možnost stáhnout si certifikát z absolvovaného školení v elektornické podobě přímo z portálu www.veskole.cz . Certif..

01.04.2016
Nadané dítě – rozvoj potenciálu a vedení dě.. Miloslav Hubatka

Seminář zaměřený na rozvoj nadání a talentu dětí na školách. Díky tématu inkluze, která hýbe pedagogickou i laickou veřejností, nám zcela ze..

21.03.2016
Efektivní zapojení všech žáků ve výuce Mgr. Martina Vokounová

Nejsem fanoušek frontálního vyučování, kdy žáci pasivně poslouchají výklad učitele, píší si zároveň do sešitů poznámky a podle jednoho zapojeného ž..

18.03.2016
Konference FRAUS pro učitele cizích jazyků .. Klára Borečková

Vyberte si z pestré nabídky více než dvaceti seminářů a přijďte spolu s námi načerpat inspiraci do svých hodin angličtiny, němčiny, francouzštiny..

10.03.2016
Pomocí tabletů píšeme příběhy i pětiminutovky Martina Vokounová

Jak už víte z předchozích článků, tak v naší druhé třídě používáme každý pátek tablety ve výuce. Někdy soutěžíme ve vědomostech pomocí aplikace Kah..