Nalezeno 15 výsledků

07.10.2015
Co jsem si odnesla z PASCO konference :-) Michaela Králíková

Ještě jste na takové konferenci nebyli? Neumíte si představit, co to obnáší? Co Vám tato konference může dát a jaké poznatky jsem si přinesla já, ..

23.08.2015
Jak vytvořit jednoduchý animovaný gif Michaela Králíková

Animovaný gif je pohyblivý obrázek, který často slouží ke zpestření prezentace nebo výkladu. Lze si jej velice snadno vytvořit a použít ve výuce j..

22.08.2015
Návod, jak vytvořit živou ilustraci Michaela Králíková

„Živými ilustracemi“ jsem nazvala krátká videa, v kterých divák vidí, jak kresba vzniká. Jejich hlavní úlohou je názorně vysvětlit nějaký problém...

22.08.2015
SMART Notebook a Videozáznam – 3 tipy využití Michaela Králíková

Potřebujete dětem názorně vysvětlit složitou látku? Chcete vytvořit „živou ilustraci“ přesně podle svých představ? Učíte metodou „převrácené třídy..

01.03.2015
Barevná tužka (nejen) ve SN 14 – tři tipy v.. Michaela Králíková

Učíte výtvarnou výchovu? Chodíte suplovat? Hledáte tipy do výuky? Chcete oživit svoje výukové materiály? Nabízím tři tipy pro použití pera „Barevn..

30.01.2015
Škrtání perem textu ve SN 14 – tři tipy vyu.. Michaela Králíková

Oblíbili jste si nový nástroj ve SMART Notebooku 14? Hledáte příklady využití? Chcete oživit svoje výukové materiály? Nabízím tři tipy pro použití..

14.12.2014
Chybami se člověk učí aneb “výuku na dálku“.. Michaela Králíková

Co se stalo? Co jsme dělali? Vyřešili jsme neočekávaný problém? A jak to vlastně celé dopadlo, se dozvíte v následujících řádcích…

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů